IE11 is no longer supported
We do not support Internet Explorer 11 and below. Please use a different web browser.
Roberts Space Industries ®

FREE SPACE PROJECT / FSPROJECT

  • Organization
  • Casual
  • Exploration
    Exploration
  • Trading
    Trading

PER ASPERA AD ASTRA
___________________________

Крізь терни до зірок

DiscordHistory

Ми пропонуємо всім бажаючим великим і малим організаціям приєднатися до нашого проекту та отримати від участі в ньому взаємну вигоду.
Це не альянс і не союз,це платформа до якої може долучитися як одна людина так і вся організація,в залежності від ваших потреб.
Знайти оператора турелі,або майнінгового лазера,пілота на корабель чи військовий супровід вашого торгового судна,будівельний корабель чи екіпаж для нього,логістика,пасажирські перевезення – усе це та багато іншого ви можете знайти тут.
При чому всі операції проводитимуться абсолютно добровільно за взаємної згоди,на одноразовій,тимчасовій чи постійній основі.
Тут всі бажаючі організації можуть набирати свій штат для якогось певного завдання,доповнити нестачу гравців,конкурувати між собою на принципах взаємоповаги та взаємовигоди,створювати тимчасові і постійні союзи.
Для гравців одинаків не буде потреби одразу вступати в ту чи іншу організацію,у них є можливість політати з ким завгодно,надати свої послуги з будь якого виду діяльності одноразово чи постійно.
Ми створюємо платформу ,яка автоматично залучатиме в себе все нових і нових гравців з найцікавішими ідеями і проектами,підтримку для яких ви знайдете саме тут,без жодних зобов’язань.
Тож приєднуйтесь,спілкуйтесь,грайте.Летіть Крізь терни до зірок.

Manifesto

Приєднуйтесь,спілкуйтесь,грайте.
Ми пропонуємо допомогу для швидкого освоєння в грі та спільноті.
Жодних обмежень,повна свобода дій,можливість висловити власне бачення розвитку в грі.

Charter

Page Under Construction. Please check back soon!