IE11 is no longer supported
We do not support Internet Explorer 11 and below. Please use a different web browser.
Roberts Space Industries ®

LYNX / LYNXCO

  • Corporation
  • Casual
  • Role play
  • Freelancing
    Freelancing
  • Social
    Social


History

Łacińskie słowo Lynx oznaczające rysia pochodzi od Linceusza, jeden z argonautów – poszukiwaczy złotego runa. W Polsce rysia nazywano ostrowidzem i przypisywano mu umiejętność widzenia przez przeszkody. Ryś poluje w nocy i jest terytorialistą – przemierza duże odległości obchodząc swój rewir. Ważne dla niego są zwalone drzewa. Ich truchła służą mu za schronienie. Ryś potrafi poruszać się bezszelestnie, wspina się na drzewa, potrafi wyskoczyć w górę na dwa metry, a siłę taką posiada, że jest w stanie przewrócić na ziemię łanię.

Gdy szef naszej organizacji, zwany Wielkim Ojcem, wyczytał o tym wszystkim w jakieś starej, zmurszałej książce, nazwał swoją zgraję Grupą Rysia. Lynx Group. Tak, tak, korzenie LynxCorp to mroczna sprawa: Lynx Group miał swoją kryjówkę niedaleko Pyro III, w skupisku wraków. Gang wymykał się z leża i napadał na kupców zawsze w ciemnościach – po mrocznych stronach globów, tam, gdzie nic nie widać, a podejścia ich statków z obniżonym sygnałem nie wyłapywały skany kupieckich kryp.

Wielki Ojciec miał dar lokacji – nigdy nie tracił poczucia kierunku w kosmosie. Dlatego zaczęto go nazywać Rysiem albo Ostrowidzem.

Gang Rysia rozrastał się i zaczął kontrolować duże terytorium. To był błąd. Policja, wojsko, rozumiecie. Zaczęła się obława. Horda ukryła się we wrakowisku i udało jej się przetrwać, ale Ostrowidz zrozumiał, że jeśli ma dalej prowadzić interesy, nie może być krótkowzroczny. Musi widzieć „ostro”. Zalegalizował więc swoją zgraję jako pełnoprawną korporację najemników i przewoźników i nazwał ją „LynxCorp”. Cool, nie?

Manifesto

LynxCORP

Lynx to Organizacja która została stworzona przez graczy którzy mieli dość nudy i monotonii. Chcemy wspólnie pograć i dobrze się bawić
Staramy się organizować różnego rodzaju eventy czasami z nagrodami a czasami dla dobrej zabawy sami sobie tworzymy Gameplay.
Wspólnie staramy się rozwiązać każdy problem u nas zawsze znajdziesz pomoc.
Zapraszamy wszystkich którzy szukają dobrej zabawy w Star Citizen.

ZAPRASZAMY na nasz DISCORD i SPECTRUM na którym znajdziesz informacje o eventach i poradniki do Star Citizen

Discord https://discord.gg/fHEmjAFMrU

Charter

Our Board of Directors will unveil our official corporate statements soon. Please come back for updated information.