IE11 is no longer supported
We do not support Internet Explorer 11 and below. Please use a different web browser.
Roberts Space Industries ®

LYNX / LYNXCO

  • Corporation
  • Casual
  • Role play
  • Freelancing
    Freelancing
  • Social
    Social


History

Początki Lynxa nie były łatwe, większość przetrzebiły czystki które odbywały się w tamtym okresie. Dużo gwiezdnych obywateli zeszło do podziemia. Organizowanie jakichkolwiek zgromadzeń kończyło się fiaskiem, nie ważny był sztandar, rozproszeni po Stantonie obywatele nie potrafili się zjednoczyć.

Wtedy to pojawiło się czterech śmiałków chcących coś zmienić, poruszyć koła zardzewiałej maszyny, stworzyć organizację gromadzącą aktywnych śmiałków do najtrudniejszych zadań. Erq, James, Wariat i Ojciec tak brzmiały ich pseudonimy, ludzie którzy chcieli coś zmienić a zaczęli od porzucenia starych barw na rzecz własnego zgromadzenia. Pomijając już sam proces decyzyjny nazwy organizacji padło na Lynx corporation, jako, że ryś przypadł im do gustu jak i z wyglądu samego zwierzęcia i nazwy konstelacji na niebie widocznego z układu Sol. Rozpoczęła się ekspansja drobnej korporacji która na dzień dzisiejszy osiągnęła status jednej z aktywniejszej grupy ale jak do tego doszło, zaraz się dowiecie.

Początki nie były łatwe, drobna grupa osób zyskiwała rozgłos, część osób z podziemia bacznie obserwowało poczynania małej korporacji ale nie reagowali, czekali…. [TBC]

Jesteście ciekawi naszej historii? Chcecie ją tworzyć wspólnie z nami? Zapraszamy na https://discord.gg/fHEmjAFMrU

Manifesto

LynxCORP

Lynx to Organizacja która została stworzona przez graczy którzy mieli dość nudy i monotonii. Chcemy wspólnie pograć i dobrze się bawić
Staramy się organizować różnego rodzaju eventy czasami z nagrodami a czasami dla dobrej zabawy sami sobie tworzymy Gameplay.
Wspólnie staramy się rozwiązać każdy problem u nas zawsze znajdziesz pomoc.
Zapraszamy wszystkich którzy szukają dobrej zabawy w Star Citizen.

ZAPRASZAMY na nasz DISCORD i SPECTRUM na którym znajdziesz informacje o eventach i poradniki do Star Citizen

Discord https://discord.gg/fHEmjAFMrU

Charter

Our Board of Directors will unveil our official corporate statements soon. Please come back for updated information.