IE11 is no longer supported
We do not support Internet Explorer 11 and below. Please use a different web browser.
Roberts Space Industries ®

Wide Spectrum Solutions Co. / WSSC

 • Corporation
 • Regular
 • Role play
 • Freelancing
  Freelancing
 • Trading
  Trading

Twoj statek rdzewieje, konto swieci pustkami a amunicji brak? Dolacz do nas! W mysl wzajemnej wspolpracy i dobrej zabawy przyjmiemy kazdego, niezaleznie od wieku i profesji, kto chce dolaczyc do grupy nastawionej na sukces i zysk!

Razem mozemy wiecej!
Wide Spectrum SolutionsHistory

Założona dnia 9 lutego 2015 roku organizacja Wide Spectrum Solutions skupia wokół siebie pilotów wszystkich profesji, którzy czują się w przestrzeni samotni. W założeniach korporacji od samego początku jest działanie w każdym segmencie rynku oraz wzajemna pomoc dla wszystkich czlonków.

Najważniejsze daty:

- 9 luty 2015 – oficjalne rozpoczęcie działania organizacji WSSC zawiązanie zasad działania i kooperacji między członkami
- 22 luty 2015 – rozpoczęcie rozmów na temat współpracy z syndykatem Ater Dracon
- 23 luty 2015 – oficjalne rozpoczęcie współpracy z syndykatem Ater Dracon oraz rozpoczęcie formowania zasad kooperacji

Zapraszamy do czytania zakładki MANIFESTO oraz CHARTER gdzie znaleźć można więcej detali o nas.

Manifesto

Korporacja tylko z nazwy

Nie ma tu nudnych posad, parcia ze strony szefa, stresu i wyzysku. Nazwa definiuje nasze nastawienie na wspolne wsparcie finansowe oraz finansowy sukces w kazdej dziedzinie rynku. Nie istotne jest ile czasu poswiecisz na gre, ile masz lat i jak mocny sprzet. Przyjmiemy kazdego, kto w przyjemnej atmosferze chcialby zarobic troche wiecej lecz nie ma kapitalu lub zalogi na wieksze projekty.

Jak dzialamy?

W godzinach popołudniowych, po godzinach pracy i nauki spotykamy się na kanale TeamSpeak precyzując dzisiejsze plany. Zaparzamy kawę, rozgrzewamy silniki, dzielimy gotówkę. Za chwilę pojawi się standardowy pakiet dostępnych zleceń lub ktoś od nas poprosi o pomoc. Zawsze jest co robić, zawsze ktoś będzie chciał wydać pieniądze, aby zatrudnić nas do rozwiązania swoich problemów.

Co robimy?

W myśl nazwy naszego ugrupowania – oferujemy Rozwiązania szerokiego zasięgu. Co kryje się pod tym zdaniem? Podejmujemy się każdego wyzwania, które przyniesie dodatni skok na kontach bankowych naszych członków. Od prostego handlu na zlecenie lub samodzielnych wypraw, gdzie o legalność transportowanego sprzętu nikogo nie pytamy, przez eksplorację i tym samym zdobywanie w celu sprzedaży pozyskanych surowców, do roli łowcy nagród i ochrony.

Wymagania?

Nie mamy szczególnych wymagań co do członków korporacji. Ze względu jednak na ogólną organizację zadań przyda się umiejętność obsługi programu TeamSpeak i podstawowe wiadomości z zakresu pilotażu. Chcemy pobawić się w RolePlay, na tyle ile możemy, nie jest to jednak obowiązek.

Co oferujemy?

Pozwolę sobie użyć listy.

 • Przyjazną atmosferę
 • Kulturę osobistą
 • Dawkę dobrego humoru
 • Wsparcie finansowe i techniczne
 • Ciekawe i opłacalne wyzwania
 • Duży poziom immersji (lubimy RolePlay)
 • Odpowiednio do zasług, wypłaty w UEC
 • Zaplecze techniczne – serwer TeamSpeak, forum dyskusyjne

Członkowstwo w Wide Spectrum Solutions Co. to nie cyrograf. Nie ma tu ukrytych kruczków i paskudnych haków. Działamy w myśl skutecznej współpracy i dobrej zabawy. Nie jesteś pewien? Napisz, odpowiemy, pomożemy, doradzimy

Charter

Strona w przygotowaniu, zapraszamy niedługo!